Reference....... 

Zde si můžete přečíst reference klientů, kteří se mnou spolupracovali nebo spolupracují :-) 

Petru doporučuji! Je to profesionál, který ví, o čem mluví. Hubnutí s ní pro mě nebyla dieta, naopak jsem jedla mnohem více, ale v jiném složení. Ráda bych poděkovala za její lidský a individuální přístup.
Jana Zhoufová

Paní Petru Henychovou jsem poznala ve SZ, kde byla rok mojí výživovou poradkyní. Je velice vzdělaná ve svém oboru, vše dokáže přehledně a srozumitelně vysvětlit, neopakuje to, co si někde nastudovala, je vidět, že má se zdravým životním stylem vlastní bohaté zkušenosti. Navíc dokáže své klienty povzbudit a v pravý čas je nadchnout pro to nejdůležitější, totiž pro zdraví. ...
Eva Š.

Dobrý den. Dovolte mi, abych se s vámi podělila o svůj názor na paní Petru Henychovou. Poprvé jsme se setkaly v září 2018. Od první chvíle na mě dělala dobrý dojem. Krásná, štíhlá, mladá, usměvavá žena, která navíc ví, o čem mluví. Dokáže poradit nejen ohledně stravy, pohybu, ale i ohledně psychické pohody klienta. Z vlastní zkušenosti vím, že psychika je u mě v hubnutí na prvním místě. Jednoduše, když mám splín, tak ,,žeru“. Dostala jsem od ní spoustu cenných rad, receptů, zapůjčila mi knížky, nenutila mě do koupě nějakých produktů a poslechla si mé stesky a trápení. I když vím, že je pro mě hubnutí a hlavně udržení hmotnosti, trochu boj věřím, že s Petrou Henychovou spolu zvítězíme. Děkuji moc za podporu a těším se na další spolupráci.
Dáša Šimůnková

S Petrou Henychovou mám tu nejlepší zkušenost. Je to mladá, chytrá a sympatická žena, která ví o čem mluví . Díky ní se cítím báječně a to nejen po fyzické ale i psychické stránce.
Bára U.

Ráda bych napsala pár řádků o mých zkušenostech s Peťou a mým "hubnutím". Lepší výživovou poradkyni jsem si ani nemohla přát. Peťa je velice sympatická žena, která nenásilnou formou pomůže uvědomit si i důvody neúspěšného hubnutí v minulosti. Nasměruje na dobrou cestu, je důkladná, ochotná, ale nic nenutí! Tím spíše člověk cítí potřebu to zvládnout. Když jsem šlápla vedle, vždy jsem slyšela jen slova povzbuzení a pochopení. Proto doporučuji, je úžasná poradkyně, ale také úžasná žena k nikomu jinému bych nešla
Lucie Hrušková

Chtěla bych poděkovat Petře za její vstřícný přístup a pomoc s redukcí váhy. Každá návštěva byla moc příjemná. Probraly jsme všechny důležité věci a i se dost nasmály. Na jakoukoliv otázku vždy ochotně odpověděla a poradila mi. Určitě její empatický a přátelský přístup doporučuji všem.
Michaela Č.

Petru jsem vyhledala se záměrem zhubnout 10 kg a naučit se sestavovat si jídelníček, který bude vyhovovat mému životnímu stylu, bude ku prospěchu mému zdraví a zároveň nebudu muset trávit přípravou jídla dlouhé hodiny. Domluvily jsem se na dlouhodobější spolupráci. Během návštěv se mi dostává odborných konzultací na vysoké úrovni, které vychází z Petřiných několikaletých praktických zkušeností v oboru výživy, ale především, její přístup je empatický a komplexní. Zohledňuje souvislosti s hormonálním a lymfatickým systémem, pohybem, odpočinkem, spánkem a mnoha dalšími oblastmi. Ještě jsem nedorazila do pomyslného cíle, ale na výživu jsem začala pohlížet z jiné perspektivy, dostalo se mi mnoho konkrétních doporučení a impulsů k zamyšlení. A průběžné výsledky? Úbytek 4 kg tuku a přes vánoce jsem si váhu udržela! Spolupráci s Petrou proto vřele doporučuji. 🙂
Martina Š.

S manželem jsme rok přemýšleli, že bychom rádi zhubli. Zkoušeli jsme to sami, ale kila na váze šla stále nenápadně nahoru. A tak jsme si s manželem řekli, že je čas obrátit se na odbornici zdravé výživy, a to se nám koncem února 2021 podařilo. Petra je úžasná profesionálka, díky ní, jejímu přístupu a jejích receptech nám zdravé jídlo velmi chutná. Zvládli jsme v pohodě velkou změnu. Věříme s manželem že se již budeme stravovat zdravě, neboť se cítíme lehce, skvěle. Pomaličku jdou nejen kila dolů, ale i tuky. Nejsme najednou otroky jídla, snažíme se poslouchat naše těla. Jako žena vnímám úplně skvělou věc, které jsem Pétě velmi vděčná. Již nemám velké chutě na sladké, nehřeším, dokáži si upéct zdravou sladkost, na které si pochutná i má rodina a vůbec nemám výčitky že jsem si dala pamlsek.
Marcela a Aleš K.