Reference

Jana, 39 let

Petru doporučuji! Je to profesionál, který ví, o čem mluví. Hubnutí s ní pro mě nebyla dieta, naopak jsem jedla mnohem více, ale v jiném složení. Ráda bych poděkovala za její lidský a individuální přístup. 

Eva Š.

Paní Petru Henychovou jsem poznala ve SZ, kde byla rok mojí výživovou poradkyní. Je velice vzdělaná ve svém oboru, vše dokáže přehledně a srozumitelně vysvětlit, neopakuje to, co si někde nastudovala, je vidět, že má se zdravým životním stylem vlastní bohaté zkušenosti. Navíc dokáže své klienty povzbudit a v pravý čas je nadchnout pro to nejdůležitější, totiž pro zdraví.

Barbora U.

S Petrou Henychovou mám tu nejlepší zkušenost. Je to mladá, chytrá a sympatická žena, která ví o čem mluví . Díky ní se cítím báječně a to nejen po fyzické ale i psychické stránce.  

Martina Šubrtová

Petru jsem vyhledala se záměrem zhubnout 10 kg a naučit se sestavovat si jídelníček, který bude vyhovovat mému životnímu stylu, bude ku prospěchu mému zdraví a zároveň nebudu muset trávit přípravou jídla dlouhé hodiny. Domluvily jsem se na dlouhodobější spolupráci. Během návštěv se mi dostává odborných konzultací na vysoké úrovni, které vychází z Petřiných několikaletých praktických zkušeností v oboru výživy, ale především, její přístup je empatický a komplexní. Zohledňuje souvislosti s hormonálním a lymfatickým systémem, pohybem, odpočinkem, spánkem a mnoha dalšími oblastmi. Ještě jsem nedorazila do pomyslného cíle, ale na výživu jsem začala pohlížet z jiné perspektivy, dostalo se mi mnoho konkrétních doporučení a impulsů k zamyšlení. A průběžné výsledky? Úbytek 4 kg tuku a přes vánoce jsem si váhu udržela! Spolupráci s Petrou proto vřele doporučuji. 🙂 

Tereza V.

Po narození třetího dítěte jsem řešila, jak se dostat na svoji původní váhu. A v ten moment mi nemohlo uniknout, že se Péťa věnuje zdravé výživě a poradenství. Chvilku jsem otálela a pak jsem ji oslovila s prosbou o pomoc. Pomohla mi nejen s váhou, ale především se špatnými stravovacími návyky, nekonečnými chutěmi na to, či ono a celkově byt vyrovnanější, zdravější a, nakonec, i štíhlejší. Společně jsme mě dostaly na ideální váhu, kterou si udržuji, s chutěmi nebojuji a díky Péti jídelníčku mám spoustu inspirace. Děkuji! 

Manželé Kubíkovi

Je to neuvěřitelné, ale půl rok spolupráce s Peťou skončil. Pro nás s manželem to znamená, že již si každých 14 dní s Péťou nezavoláme, ale jinak jedeme dál. Stále zdravě jíme, posloucháme své tělo, nejsme otroky jídla, hýbeme se, pravidelně cvičíme, zpevňujeme tělo. Zkrátka je nám stále fajn. Díky snížení váhy, tuků má méně bolesti v bederní páteři, cítí velkou úlevu. Manžel k dnešnímu dni zhubnul 12,5kg, v pase má méně o 14cm, a v bocích méně o 10cm, konfekční velikost z XL je na M. Já zhubla 11kg, v pase mám měně o 18cm, v bocích méně o 10cm, konfekční velikost z XL na M, v podprsence z G na E, ta úleva zmenšení je naprosto úžasná . Mé zdravotní potíže během posledního půl roku vymizely, nemám migrény, bolesti žaludeční kýly (není potřeba jist prášky na bolest), poprvé cholesterol v normě, vždy byl zvýšen od mých 16 let a posledních 5let beru i léky. Velké poděkování patří Pétě, která dokázala s našimi těly, myslí udělat doslova zázrak. Nikdy jsem dříve necvičila pravidelně, vždy jen chvilku 14 dní a pak vždy zvítězil gauč a kniha. Nyní knihy stále čtu, ale ráno cvičím půl hodiny 6x týdně a je mi skvěle. Již jím i zeleninu, i tu listovou se zelenou barvou , brrr dříve jsem se vyhýbala těmto dobrůtkám obloukem. Péťo, jsi skvělá, úžasná, famózní, moc moc díky za vše, hlavně děkuje naše zdraví a pohodové lehké tělo. Tvoji Kubíci 

Dáša Š. 

Dobrý den. Dovolte mi, abych se s vámi podělila o svůj názor na paní Petru Henychovou. Poprvé jsme se setkaly v září 2018. Od první chvíle na mě dělala dobrý dojem. Krásná, štíhlá, mladá, usměvavá žena, která navíc ví, o čem mluví. Dokáže poradit nejen ohledně stravy, pohybu, ale i ohledně psychické pohody klienta. Z vlastní zkušenosti vím, že psychika je u mě v hubnutí na prvním místě. Jednoduše, když mám splín, tak ,,žeru". Dostala jsem od ní spoustu cenných rad, receptů, zapůjčila mi knížky, nenutila mě do koupě nějakých produktů a poslechla si mé stesky a trápení. I když vím, že je pro mě hubnutí a hlavně udržení hmotnosti, trochu boj věřím, že s Petrou Henychovou spolu zvítězíme. Děkuji moc za podporu a těším se na další spolupráci.   

Laďka K.

Jako většina žen po padesátce, tak i já jsem začala řešit, že chci zůstat přiměřeně štíhlá. Ale jak už to bývá, prodloužený víkend na akci u přátel, dovolená... to všechno dopomohlo k tomu, že jsem po kouskách došla k váze, která se mi přestala líbit. Nahoru jdou kila lehce, ale dostat je dolů bylo už horší. Myslela jsem, že to zvládnu sama, ale potřebuji motivaci a trochu dozor, takže jsem zůstávala dlouho na mrtvém bodě. Až jogový víkend mi do cesty příval Petru. Slovo dalo slovo a já jsem si s ní domluvila schůzku, že si jen tak popovídáme o stravě. Ale dopadlo to tak, že jsem si domluvila tříměsíční poradenství, z kterého jsem vyšla o 7kg lehčí. Myslela jsem, že teorii správného stravování znám, ale skutečnost byla jiná. Dozvěděla jsem se od ní spoustu informací, co se týče výživy a správného kombinování jídla, o kterých jsem neměla ani tušení. Jsem ji moc vděčná a děkuji za ty tři společně strávené měsíce, za které jsem se dostala na vysněnou váhu bez hladovění, počítání kalorií a trápení se chutěmi. Osvojila jsem si stravovací návyky, u kterých budu dál pokračovat, i když už hubnout nepotřebuji.  

Lucie H.

Ráda bych napsala pár řádků o mých zkušenostech s Péťou a mým "hubnutím". Lepší výživovou poradkyni jsem si ani nemohla přát. Péťa je velice sympatická žena, která nenásilnou formou pomůže uvědomit si i důvody neúspěšného hubnutí v minulosti. Nasměruje na dobrou cestu, je důkladná, ochotná, ale nic nenutí! Tím spíše člověk cítí potřebu to zvládnout. Když jsem šlápla vedle, vždy jsem slyšela jen slova povzbuzení a pochopení. Proto doporučuji, je úžasná poradkyně, ale také úžasná žena k nikomu jinému bych nešla.

Michaela Č.  

Chtěla bych poděkovat Petře za její vstřícný přístup a pomoc s redukcí váhy. Každá návštěva byla moc příjemná. Probraly jsme všechny důležité věci a i se dost nasmály. Na jakoukoliv otázku vždy ochotně odpověděla a poradila mi. Určitě její empatický a přátelský přístup doporučuji všem. 

Hanka K.

Jak jsem hubla s Péťou... To si tak jeden den stoupnu na váhu, zděsím se čísla, které uvidím. Na břiše mám tukový "plavecký kruh", při sportu se klepu a kupuji si čím dál větší velikosti oblečení. Zkusím sama upravit jídlo a zhubnu za 14 dní 20 deka. To už vím, že to nezvládnu bez pomoci. Na FB na mě vyskočí leták Kristi Černohlávkové s vážením u Péti Henychové. Jdu do toho. Bylo těžké slyšet, že mám nadváhu, biologický věk 50, zdravotní rizika. Já, která běhala půlmaratony a celý život sportovala Prostě dlouhodobý stres v práci a nezdravá strava udělaly své. Objednala jsem si plán a pustila se do toho. Změnila jsem od základu stravování a ono to najednou šlo. Kila dolů, nálada nahoru. Báječný pocit, že mohu zase běhat, nejsem unavená a váha začíná opět číslem 6 Velké díky Peti za trpělivost a rady. Neměla to se mnou jednoduché. I ten lilek jsem vzala na milost.

Za 3 měsíce Hanka zhubla: 7,7 kg, 10,3 kg tělesného tuku, 3 jednotky viscerálního tuku, 7 cm přes pas 8 cm přes boky a                         2,4 kg svalů nabrala