"JSEM ZKUŠENÁ VÝŽIVOVÁ PORADKYNĚ S MNOHALETOU PRAXÍ A POZNATKY, JAK STRAVA OVLIVŇUJE NEJEN NAŠI POSTAVU, ALE I NÁLADU A ENERGII"


Budu vaší průvodkyní na cestě za  svobodou v jídle. 

Naučím vás, jak nebýt otrokem jídla.

Ovládnout své chutě a dosáhnout svého vytouženého cíle. 


  • Kategorie
  • Recepty pro holky
  • LCHF recepty
  • Vánoční cukroví
  • Užiteční pomocníci
  • Blog
Kešu kaše

Kešu kaše

Tato kaše mi připomíná z dětství oblíbenou krupicovou kaši. Kaše je rychle uvařená, jedinou podmínkou, na kterou je potřeba myslet, je namočení kešu oříšků přes noc. Poté je kaše více výživná, ale především lépe stravitelná.

Zapečené květákové "těstoviny"

Zapečené květákové "těstoviny"

Tento recept je dobrůtka. Jídlo je rychle uvařené a podle toho, co zrovna budete mít po ruce, bude pokaždé jiné. Můžete podávat k obědu nebo k večeři. Teď v létě, kdy nám květák roste na zahradě navíc sezonní záležitost. Toto jídlo často zařazuji klientům do stravovacích plánů a zatím snad všichni si jej oblíbili. To je vlastně účelem jídelníčků, které klientům vyhotovuji, aby hubli a přitom si pochutnali :-) 

Tuňákové placičky

Tuňákové placičky

Tyto placičky dělám docela často k večeři, jsou rychle hotové a plechovka tuňáka se u nás ve špajzu vždycky najde. A pokud jste si již pořídili mandlovou mouku na pizzu, můžete i zde mouku využít. Podávám společně se salátem.

Nejlepší těsto na bábovku nebo muffiny

Nejlepší těsto na bábovku nebo muffiny

Recept jsem objevila již před lety v BioAbecedáři Hanky Zemanové. Pekla jsem z nich většinou muffiny, jak bylo uvedeno v receptu. Poslední dobou však naliji těsto do bábovkové formy, je to jednak rychlejší, ale hlavně je to nejlepší bábovka, kterou jsem kdy pekla :-) Stejně jako předtím muffiny.